Aile Bağları İlişki Şifalandırma Çalışmaları

Ünlü Medyum Metafizik Uzmanı Ahmet Hoca ile söyleşimize devam ediyoruz. Aile bağları ve ilişkiler üzerine metafizik boyutta merak ettikleriniz yazımızın devamında.


Ahmet Hocam Aile Bağları ve Ailesel Sorunlar Üzerine Çalışmalar Yapıyor Musunuz ?


Aile kavramı benim için çok önemlidir. Kendimde ailesine çok bağlı, ailenin devamını ve bütünlüğünü önemseyen birisiyim. Bu yüzden aile üzerinde önemle duruyor ve çalışmalarımı bu konu üzerinde genişletiyorum. Aile bağlarının zayıflamasıyla aile içinde oluşan bütün problemler kişinin hayatına direk olarak yansımakta. Günümüzde neredeyse herkes ailevi bir problem yaşamakta, eşler hemen boşanma yoluna gitmeye karar vermekteler. Yuvaların bu kadar çabuk dağılması da beni derinden üzmektedir. Oysa ki çözümü çok kolay sorunlar yüzünden bu kadar yuvanın dağılmasını görmek gerçekten acı bir durum.

Yani diyorsunuz ki ailevi sorunların çözümü aslında göründüğünden çok daha kolay

Kesinlikle öyle. Ne yuvalar kurtardım şimdiye kadar. Tabi ki şifa Allah’tan. Profesyonel bir metafizik uzmanı olduğum için yaptığım çalışmalar sonuç odaklıdır. Orada metafiziksel ne sorun varsa onu mutlaka çözerim. İnsanlarda mutlu huzurlu hayatlarına devam ederler.


Danışanlarınızda Ne gibi Sorunları Daha Çok Görmektesiniz ?


Bizde gizlilik esastır seansım bittiği gibi aklımda tutmam hiçbir bilgiyi. Ama kardeşlerimize yol göstermesi için çözdüğüm metafiziksel sorunları anlatayım ki örnek olsun. Rahmani olmayan cinlerin musallat olması yüzünden yaşanan birçok sorun var. Cin sahipleniyor bir kişiyi mesela, o kişi kimse ile evlenemiyor. Sorunu da anlamıyor kim ile evlenmek istese kısmeti kapatılmış bu cin yüzünden. Veya doğuştan aileden gelen musallatı var kısmeti açılmıyor bir türlü. Evlenemiyor sorun kendinde sanıyor. Ama o musallattan kurtulsa kısmeti açılacak, hayırlı bir kısmet ile evlenecek.

Bir de kişilerin arası açılsın diye yapılan büyüler var. Bu büyüler yüzünden eşi soğuk davranıyor, kötü davranıyor, eve gelmiyor, aldatıyor, gözü dışarda oluyor hep. Büyüyü bozup enerjisini düzenlediğim gibi sorunları ortadan kalkıyor. Veya evlilik öncesi kıskançlıktan birisi büyü yaptırmış, mevzu evliliğe bir türlü gelemiyor. Sorunlar daha da büyüyor, nişan atılıyor.

Aile içi huzursuzluk, kargaşa, küslük olsun diye yapılan büyüler ve bu büyülerden gelen ifritler var. Bunlar da insanların arasını açıyor. Ailevi sorunlar öyle küçümsenecek şeyler değil, insanlar yıllarca kalplerinde taşıyorlar bu sıkıntıyı.


Ailevi Sorunlara Karşı Yaptığınız Şifa Çalışmaları Nelerdir ?


Üstadı olduğum Havas ve Hüddam ilimleri ve çocukluğumdan beri irtibatta olduğum ruhani varlıklar yani Müslüman cinler ile birlikte çalışmalarımı yürütmekteyim. Yaptığım medyum bakımı sayesinde danışanımda var olan sorunlar tespit edebiliyorum. Haneye yapılmış büyüleri bozarak ve cin musallatlarını boyutları ile birlikte ortadan kaldırarak şeytani enerjileri danışanımdan arındırıyorum. Mekanlara da sirayet etmiş metafizik varlıkları arındırıyorum. Yaptığım bütün çalışmalar Rahmanidir. Ehl-i sünnet ve dindar bir Müslümanım. Çalışmalarım da bu minval üzerinedir. Karanlık enerjiyi danışanımdan arındırır nurunu yükseltecek çalışmalar yapıyorum. Daha sonra da metafizik danışmanlık hizmetime devam ediyorum. İnancını kuvvetlendirecek bilgiler paylaşıyorum. Danışanlarım ara ara ararlar beni, merak ettiklerini sorarlar yol gösteririm onlara.


Ailevi Sorunları Olan İnsanlara Önerileriniz Nelerdir ?

İnançlarını yitirmesinler. Her şeyin Allah’ın izniyle ve iradesiyle çözümü mutlaka vardır. O istemese yaprak kımıldamaz. Şifa da ondandır. Bizim gibi nasipli insanlar bu şifaya vesileyiz. Çekinmesinler gelsinler, sorsunlar dertlerine derman olalım. Ama içlerine atıp da ertelemesinler ki sorunlar daha da büyümesin. Medyum Ahmet Hoca’ya aile bağları ile ilgili metafiziksel sorunlar üzerine merak ettiklerinizi sorduk. Sizin de ailevi sorunlarınız varsa mutlaka hocamıza danışın, dertlerinizden kurtulun.


Nazar Kem Göz Yıldız Düşüklüğü

Medyum Bakımı ve Büyü Bozma


İş ve Kısmetlerinin Açılması Şifa Çalışmaları

Aile Bağları İlişki Şifalandırma Çalışmaları


İletişim

Medyum Ahmet Hoca

Tel: 0533 239 09 95