İş ve Kısmetlerinin Açılması Şifa Çalışmaları

Ünlü medyum ve metafizik uzmanı Ahmet Hoca’ya iş kısmetleri ile ilgili yaşanan sorunlarını ve çözüm yollarını sorduk. İşiniz, bolluk ve bereketiniz ile ilgili problem yaşıyorsanız merak ettikleriniz yazımızın devamında.


Ahmet Hocam, İş Alanları ile İlgili ve Özellikle İş Kısmetlerinin Açılması Üzerine Çalışmalar Yapıyor Musunuz ?


Evet en çok çalıştığım alanların arasında iş alanları var. Bolluk ve bereket üzerinde de çok çalışmalar yapıyorum. Hatta metafizik danışmanlık yaptığım büyük çapta iş yapan kimselerde var.


Bu Alanda Ne Gibi Sorunlarla Karşılaştınız ?

Bazı danışanlarımın en büyük problemi iş kısmetlerinin kapalı olması. Hangi işe girse işi yürümüyor, dikiş tutturamıyor. İş başvurusuna gidiyor ama tüm kapılar kapanıyor ona. Bunun en büyük nedenlerinden birisi bu kişilerin üzerinde güçlü musallat varlıkların olması. Ailenden ve doğuştan gelen bu musallat varlıklar iş kısmetlerini kapatıyor bu kişilerde. Bu varlıklar kişi iş yapmak istediğinde diğer kişilerin üzerinde de olumsuz etkilerde bulunuyorlar, böylece iş görüşmeleri veya kurulan ortaklıklarda büyük problemler oluyor. Yani bu varlıklar sadece sizi değil sizin iş yapacağınız insanları da etkileyebiliyor.

Buna benzer problemler iş alanlarına ve özellikle bolluk ve bereket kapansın amacıyla yapılan büyülerde de etkili oluyor. İşi gücü yerinde bir kişiye haset eden karanlık bir kimse gidiyor büyü yaptırıyor. Sonra dükkanı varsa müşterileri azalıyor. İş alanlarındaki para kaynakları bir anda kuruyor. Tabi bu verdiğim örnekler mevcut ekonomik koşulların dışında olan konular. Ama bazen mevcut ekonomik koşullar yüzünden işlerim iyi gitmiyor diyenlerin de perde arkasında bu büyüler veya musallat enerjileri olabiliyor. O yüzden mutlaka metafizik medyum bakım yaptırmak gerekli.


Büyük Çapta İş Yapan İş Adamlarında Durum Nasıl Hocam ?


Yaptığınız iş büyüdükçe düşmanlarınız artıyor. Rakipleriniz veya sizin mevcut durumunuzu kıskanan kişiler büyücülere başvurabiliyorlar. Riske atıyorlar istikbalinizi. Bu yüzen düzenli metafizik danışmanlık yaptığım iş adamları var danışanlarımın arasında.


Yaptığınız Çalışmaların İçeriği Nedir ?

Öncelikle sorunların tespiti için medyum bakım yapıyorum. Çocukluğumdan beri irtibatta olduğum Müslüman cinler, psişik yeteneklerim, üstadı olduğum Havas ve Hüddam ilimleri sayesinde yapılmış bütün büyü, sihir, tılsım, cin musallatlarını tespit ediyorum bakımlarımda. Bakımların sonucunda danışanımın üzerinde büyü varsa bunları bozuyor, eğer musallat cin ve diğer şeytani varlıklar varsa bunları kaynakları ve boyutları ile birlikte arındırıyorum. İş alanları ile ilgili özel metafizik çalışmalarım var. İş kısmetlerinin açılması için metafizik açılımlar veriyorum, sonrasında danışanımın işleri düzeliyor zaten. Büyük çaptaki şirketlere de metafizik danışmanlık hizmeti vererek bu şirketlere yapılan herhangi bir büyü veya metafiziksel varlık yönlendirmesine karşı koruyorum onları. Tabi şifa da rızık da Allah’tan. Biz sadece vesileyiz. Yüce Yaradan’ın bana bahşettiği Rahmani ilimler ile yapıyorum bu çalışmaları. Çalışmalarımın hepsi Rahmanidir, Peygamber Efendimiz (S.A.V)’in sünneti ve dinimizin kuralları çerçevesinde yaptığım işlemleri sürdürmekteyim. İş yerlerine de özel bolluk ve bereketi açmaya yönelik şifa çalışmalarım var. Mekanların enerjilerini düzenliyorum, yapılan şeytani bir işlem varsa onları bozuyorum. İş alanları ve iş kısmetleri üzerine merak ettiklerinizi ünlü medyum ve büyü uzmanı Ahmet Hoca’ya sorduk. Sizin de işleriniz ile ilgili çözemediğiniz problemleriniz varsa Ahmet Hoca’ya danışmanızı tavsiye ediyoruz. İş hayatınızda başarı, zenginlik ve istikrar Medyum Ahmet Hoca şifa çalışmaları ile mümkündür.


Nazar Kem Göz Yıldız Düşüklüğü

Medyum Bakımı ve Büyü Bozma


İş ve Kısmetlerinin Açılması Şifa Çalışmaları


Aile Bağları İlişki Şifalandırma Çalışmaları