Medyum Bakımı ve Büyü Bozma

Ünlü metafizik ve büyü uzmanı Medyum Ahmet Hoca’ya medyum bakım ve büyü bozma üzerine çalışmalarını sorduk. Medyum bakım ve büyü bozma ile ilgili merak ettikleriniz yazımızın devamında.


Ahmet Hocam Büyü Diye Bir Şey Var Mı Gerçekten ?

Tabi ki var. Yüce kitabımız Kuran-ı Kerim’de de yazıyor zaten. Kuranda yazan her şeye iman etmek zorundayız. Büyü yoktur diyen dinden çıkar Maazallah. Büyü vardır ve büyüyü bozmak diye de bir çalışma vardır. Medyumluk metafizik uzmanlığı bu yüzden var zaten.


Peki Büyü Nedir ?

Büyü şeytani varlıklarla belli ritüellerle yapılan işlemlerdir. Rahmani olmayan cinlerle ve ifritlerle belirli büyü malzemeleri ile yapılan işlemlerdir bunlar. Kişinin imanına, inancına, işine, sağlığına, aile bağlarına kısacası aklınıza gelen her konuya büyü yapılıyor günümüzde. Yaptığım medyum bakımları ile bu büyüleri tespit edebiliyorum. Medyum bakımını nasıl gerçekleştiriyorsunuz?

Allah’ın bana nasip ettiği Rahmani ilimler ve iletişimde olduğum iman etmiş Müslüman cinler ile metafizik bakımlarımı gerçekleştiriyorum. Havas ve Hüddam ilimleri üstadıyım. Psişik yeteneklerim ve irtibatta olduğum ruhani varlıklar sayesinde danışanıma etki eden büyü, cin musallatı, ifrit, nazar, tılsım, sihir ve bütün şeytani enerjileri boyutları ile birlikte tespit edebiliyorum. Sonraki süreçte büyü bozma ve diğer metafizik arındırma yöntemlerimle devam ediyorum.


Büyü Bozma Çalışmalarınız Nelerdir ?

Büyüler konusunda uzmanım. Beraber çalıştığım Müslüman cinlerim ve üstadı olduğum Rahmani ilimler sayesinde ne kadar güçlü olursa olsun her türlü büyüyü bozabiliyorum. Büyü bozmak öyle herkesin harcı bir işlem değildir, eline yüzüne bulaştıran bir sürü dolandırıcı var piyasada. Ben bu konunun uzmanıyım ve bozamadığım büyü yok Allah’ıma bin şükür. Dini bütün bir Müslümanım ve büyü bozma işlemlerim de Rahmanidir. Çalışmalarımda Yüce Kitabımız Kuran-ı Kerim’den de yararlanıyorum. Okumalarım tespihatlarım ile çalışmalarıma devam ediyorum. Danışanıma etki eden bütün cinni varlıkları arındırıyorum. Nurunu yükseltecek çalışmalarım ile devam ediyorum.


Ne Tür Büyüleri Bozuyorsunuz ?

Yapılmış bilinen bütün büyüleri tespit eder ve bozarım. İlmimiz kuvvetli çok şükür gücümüz kudretimiz yetiyor. Tabi şifa Allah’tan. Biz sadece vesileyiz. Bana gelen şifa bulur, hiçbir sıkıntısı kalmaz Allah’ın izniyle.

Büyü, musallat ve diğer metafiziksel sorunlarınız için mutlaka Medyum Ahmet Hoca’ya çekinmeden danışın, şifa bulun.


Nazar Kem Göz Yıldız Düşüklüğü

Medyum Bakımı ve Büyü Bozma


İş ve Kısmetlerinin Açılması Şifa Çalışmaları

Aile Bağları İlişki Şifalandırma Çalışmaları