Nazar Kem Göz Yıldız Düşüklüğü

Ünlü şifacı ve metafizik uzmanı Medyum Ahmet Hoca’ya nazar, kem göz ve yıldız düşüklüğü ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi soruyoruz. Yazımızın devamında bu konular ile ilgili aklınıza takılan her şeyi bulabilirsiniz.


Ahmet Hocam Gerçekten Nazar Diye Bir Şey Var Mı ?

Tabi ki var ve gerçekten çok ağır ve etkili bir karanlık enerji. Tabi burada nazar diye bahsettiğimiz şey halk arasında kem göz diye tabir edilen enerji. Peygamber Efendimiz (S.A.V) Hadis-i Şerif’lerinde de nazardan bahsetmiştir. Dini bütün bir Müslüman nazarın olduğunu bilir. Peygamber Efendimizin (S.A.V) sözlerini görmezden gelemeyiz haşa. Bazı kişilerde gerçekten çok güçlü kem göz enerjisi var ve direk etki edebiliyor baktığı veya düşündüğü kişiye.


Nazarın Bizlere Etkisi Nedir Hocam ?


Etkisi kişiden kişiye değişir çünkü bazı kişilerin enerjisi çok düşük olabiliyor, bu kişiler de nazardan daha fazla etkileniyorlar. Kem göz enerjisi öyle hafife alınacak bir enerji değildir onu söyleyeyim. O kadar çok yuva dağıldı ki bu şeytani enerjiden. Eşler ayrıldı, aile üyeleri küstü darıldı. Birçok kişinin işi gücü hep battı ve kötüye gitti bu karanlık kem göz yüzünden. Günümüz insanı hemen kıskanıyor, haset ediyor. Atalarımız aman nazar değmesin diye Maşallah dermiş, bir de dua okurmuş o kişinin hayrı için. Ne yazık ki şu an durum tam tersi. Bu kadar yoğunlaşmış haset enerjisi de karşıdaki kişinin enerjisini bozuyor. Bir de bu kişinin enerjetik sorunları varsa durum daha da fena. En ufak kem göz enerjisi o kişiyi darmadağın edebiliyor. Hele ki göz önünde olan biriyseniz üzerinizde çok büyük nazar enerjisi toplanabiliyor.


Göz Önünde Olanlar Daha mı Çok Nazardan Etkileniyor Yani Hocam ?


Tabi ki. Göz önünde olan ünlü birisine daha fazla kem göz ile odaklanan oluyor. Haliyle üzerinde toplanan nazar enerjisinin miktarı ve yoğunluğu da artıyor. Sanatçılar, büyük kuruluşların başındaki insanlar hep bu enerjiden mustarip. Bu kişiler için de düzenli metafizik danışmanlık hizmeti veriyorum.


Nazara Uğradığımızı Nasıl Anlarız Hocam ?


Hangi konuda nazar edilmiş ise o konuda sorun yaşarsınız. Sizin hangi yönünüze haset edilmişse kem gözle bakılmışsa o yönünüz ile ilgili büyük bir problem yaşarsınız. Hatta bu kem göz sizden taşar maddeye bile tesir eder. Evinizde veya iş yerinizde metal, cam vb. gibi eşyalar bir anda yere düşer, tuz buz olur. Cihazlar bozulur, o mekanda birçok eşya ve cihazda sorunlar olduğunu görürsünüz.


Nazardan Kurtulmak İçin Neler Yapabiliriz Hocam ?

Nazardan korunmak ve kurtulmak için yaptığım profesyonel çalışmalarım var. Nazar ile ilgili dinimizin öngördüğü çözümler ile birlikte yaptığım çalışmalar etkili ve kesin sonuç odaklıdır. Nazar konusu Peygamber Efendimiz (S.A.V)’inde belirttiği gibi dinimizde yeri olan gerçek bir kötü enerjidir ve çalışmalarını yapan hoca dini bütün, imanlı ve ibadetlerini okumalarını aksatmayan birisi olmalıdır. Elhamdülillah yaptığım bütün çalışmalar dinimizin onayladığı şekilde eve Rahmanidir.


Yıldız Düşüklüğü Problemi Nedir Hocam ?

Şansta bir enerjidir, kısmette öyle. Bazı insanlarda bu enerji kanalları kapalı oluyor. Bu sonradan oluşmuş bir şey de olabilir veya doğduğu anda ailesinden bağlarından gelen musallat varlıklar da buna neden olabiliyorlar. Çözüm metafizik arındırma ile bu varlıklardan kurtulmaktır.


Nazara Karşı Yaptığınız Şifa Çalışmaları Nelerdir ?


Mutlaka metafizik bakımlar ile bu kötü enerjinin kaynağını belirlerim. Üstadı olduğum Havas ve Hüddam ilimleri ve çalıştığım Rahmani Müslüman cinlerim ile nazar, kem göz ve yıldız düşüklüğü üzerine ne varsa belirleyebiliyorum. Bu kötü enerjileri metafizik arındırma ile arındırdıktan sonra yapılmış büyü veya danışanıma gelmiş musallatları arındırırım. Nazarın etki ettiği alanlarında şifalanma süreci ayrı bir profesyonellik istiyor. Nurani çalışmalar ile bu şifalandırmayı yaptıktan sonra danışanlarım bir daha nazar ile ilgili sorunlar yaşamıyorlar. Yaptığım bütün çalışmalar Rahmanidir ve dinimizce onaylanmış Ehl-i Sünnet şifa çalışmalarıdır. Sürekli göz önünde olmak zorunda olan danışanlarıma da düzenli metafizik danışmanlık hizmeti veriyorum. Çünkü onların üzerindeki yoğunluk normal insanlarınkinden çok daha fazla. Özel çalışılması gerekiyor.

Nazar, kem göz ve yıldız düşüklüğü problemlerine kısa sürede çözüm getiren ünlü metafizik uzmanı Medyum Ahmet Hoca’ya merak ettiklerinizi sorduk. Eğer sizin de nazar, kem göz ve yıldız düşüklüğü probleminiz varsa mutlaka Medyum Ahmet Hoca’ya danışınız.


Nazar Kem Göz Yıldız Düşüklüğü

Medyum Bakımı ve Büyü Bozma


İş ve Kısmetlerinin Açılması Şifa Çalışmaları

Aile Bağları İlişki Şifalandırma Çalışmaları